ПІДГОТОВЛЕНО ПРОЕКТ РІШЕННЯ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТАРИФІВ НА ЗБІР ТА ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 15.05.2018 08:23

?????°???????????? ???? ???·???°?????????? ?????????????? ???????°?????°На чергове засідання виконавчого комітету внесено для розгляду проект рішення "Про затвердження тарифів на збір та  вивезення твердих побутових відходів,  що надаються ВУЖКГ с. Шабо, для  підприємств, організацій, установ (крім бюджетних), підприємців та  інших споживачів".

Вказаним проектом пропонується встановити для ВУЖКГ с. Шабо тарифи на послуги по збору та вивезенню ТПВ для підприємств, організацій, установ (крім бюджетних), підприємців та інших споживачів в розмірі 113 грн.40 коп. за 1 кубічний метр відходів.