ПИТАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ ОБГОВОРЕНО В РАМКАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО СЕМІНАРУ

Дата: 12.04.2018 18:32

12 квітня 2018 року в Центрі дозвілля молоді с. Салгани Шабівської громади під головуванням сільського голови Древаля Василя Васильовича за підтримкою Центру розвитку місцевого самоврядування відбулися  обговорення мешканцями територіальної громади, депутатами сільської ради, представників бізнесу та інститутів громадянського суспільства питання щодо розробки та впровадження  стратегічного плану розвитку Шабівської об’єднаної громади  в рамках інформаційного семінару «Стратегічне планування місцевого розвитку».

Лектором даного заходу виступав Бондарук Віктор Іванович – радник з регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Для тих, хто не зміг бути присутнім на семінарі і задати питання щодо формування стратегічного плану розвитку громади, пропонуємо ознайомитись з наданим Одеським відокремлемим підрозділом Центру розвитку місцевого самоврядування інформаційним матеріалом «Стратегічне планування місцевого розвитку»